Ana Sayfa / Haberler / ‘Tut Yüreğimden Anne’ filminin gala tarihi belli oldu

‘Tut Yüreğimden Anne’ filminin gala tarihi belli oldu

Otizmli çocuğu olan bir annenin yaşam mücadelesini anlatan gerçek hayattan alınmış bir dram. Otizmli çocuğu olan ailelerin yaşadığı zorlukları anlatan film 16 Mart’ta vizyonda.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla yaşanmış bir hikayeden beyaz perdeye uyarlanan otistik bir kızın yaşadığı zorlukların anlatıldığı “Tut Yüreğimden Anne” filminin 12 Mart’ta yapılacak gala gecesine, Tohum Otizm Vakfı bünyesindeki otistik çocuklarda katılacak.

Yapımcılığını Joy PR’ın yaptığı hikayesi Yasemin Nak’a ait olan “Tut Yüreğimden Anne” filminin yönetmenliğini Bülent Aydoğan ve Burçin Aydın’ın yapıyor. Oyuncu kadrosunda Sermiyan Midyat, Naz Elmas, Levent İnanır, Janber Nak, Ela Şen, Cem Sultan Karabulut, Hilmi Erdem, Barış Küçükgüler, Melda Arat, Gül Karslı, Kahraman Sivri yer alıyor.

Otistik çocukların yaşadığı zorlukları beyazperdeye taşıyan “Tut Yüreğimden Anne” filminde ünlü oyuncu Naz Elmas (Sibel)’in otizm hastası kızı Hazan’ı kabullenmeyen kocasına ve büyük oğluna karşı verdiği mücadele anlatılıyor.

İzlerken boğazınızın düğümleneceği ağır dram içeren film 16 Mart’ta tüm sinemalarda vizyonda olacak.

FRAGMAN

 

Vizyon Tarihi: 16 Mart 2018

Yapımı : 2018 – Türkiye

Tür : Dram

Yönetmen : Burçin Aydın

Oyuncular : Sermiyan Midyat, Naz Elmas, Janberk Nak, Ela Şen, Levent İnanır

Senaryo : Gökhan Alan

 

 

Bunuda Okumalısın

Otizmli Yunus Göker’den Acı Haber

Bingöl’de dereye düşen 11 yaşındaki otizmli çocuk hayatını kaybetti. Alınan bilgiye göre, İçmeler TOKİ Mahallesi’nde …