Ana Sayfa / Haberler / Şampiyon Bingül Kardeşlerden Rektör Çomaklı’ya Ziyaret

Şampiyon Bingül Kardeşlerden Rektör Çomaklı’ya Ziyaret

INAS Zihinsel Engelliler Dünya Kayak Şampiyonasında, Gelecek Vaat Eden En İyi Otizmli Kayak Sporcuları Ödülünü kazanan Aliye Zeynep ve Muhsin Murat Bingül kardeşler, şampiyonluk sevincini Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı ile paylaştı.

INAS Zihinsel Engelliler Dünya Kayak Şampiyonasında, Gelecek Vaat Eden En İyi Otizmli Kayak Sporcuları Ödülünü kazanan Aliye Zeynep ve Muhsin Murat Bingül kardeşler, şampiyonluk sevincini Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı ile paylaştı.

Ziyarette, Erzurum BİKE Spor Kulübü Başkanı Mustafa Kocaman ve Antrenörleri Arif İlhan ile Sema Demirci hazır bulundu.

Şampiyon kardeşlerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Çomaklı, rakiplerini geride bırakarak şampiyonluğu göğüsleyen Bingül kardeşleri tebrik etti.

Çomaklı, ” İnanıyorum ki çocuklarımız daha birçok şampiyonada büyük başarılar elde ederek, bayrağımızı dalgalandırmaya devam edecekler. Çocuklarımızı yetişmesinde ve başarılı birer sporcu olmalarında emeği geçen önce ailelerini sonra antrenörlerini yürekten tebrik ediyorum” dedi.

Ziyaretin ardından Rektör Çomaklı, Bingül kardeşleri altınla ödüllendirdi. –

Bunuda Okumalısın

Çocukta davranış bozukluğu ve öğrenilmiş otizm problemi nedir?

Kontrolsüz teknoloji kullanımının çocuğun gelişimi üzerindeki olumsuz etkilerine işaret eden Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, …