Ana Sayfa / Haberler / Otizm’li Çocuklar İçin Adım Adım

Otizm’li Çocuklar İçin Adım Adım

Tohum Otizm Vakfı, eğitimin her çocuk için anayasal bir hak olduğu gerçeğinden yola çıkarak bir bağış kampanyası yürütüyor.

Bu kampanyanın tamamen başarısına tamamen gönüllülerden oluşan bir oluşum olan Adım Adım İyilik Peşinde Koş hareketi da destek oluyor.

Onlar 11 Kasım 2018 Pazar günü saat 09:00‘dan itibaren adımlarını Otizm’li çocuklar için atacaklar.

Her meslekten, yaştan insanlar bir araya gelecekler; öğrenciler, gençler ve onların yanında mesleğinde yirmi yıldan uzun sürenin tecrübesini taşıyan ve bu haberi bize ulaştıran Dr. Yüksel Bolova ve onun yaşındaki pek çok gönlü gençler İyilik peşinde koşacaklar.

Sevgili doktorumuzun size bir mesajı var, aynen iletiyoruz;

Merhaba,

İstanbul-2018-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin projesini destekleyeceğim. 11 Kasım 2018 günü İyilik Peşinde Koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Bağışlarınızın tamamı Tohum Otizm Vakfı’nda eğitim gören çocukların masrafları ve yeni çocuklara eğitim olanağı sağlamak amacıyla kullanılacaktır.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC37236

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC37236

Sevgiler

Yüksel

Eğer zaman bulabiliyorsanız güzel bir gün de güzel hatıralar biriktirmek için 40. İstanbul Maratonuna katılabilirsiniz.

Ayrıca hiçbir kesintiye uğramadan doğrudan hedefine ulaşacak bağışlarınızla çocuklarımıza güzel bir geleceğin kaplarını da açabilirsiniz!

Bunuda Okumalısın

Bir anne, 9 yaşındaki otizmli oğlunu su kanalına iterek öldürdü. – Video Haber

Kan donduran bir cinayet, güvenlik kamerası görüntüleriyle ortaya çıkarıldı. Bir anne, 9 yaşındaki otizmli oğlunu …