Ana Sayfa / Haberler / Öğrenciler hep birlikte ‘Otizmin Farkındayız’ yazısının olduğu pankartları boyadı

Öğrenciler hep birlikte ‘Otizmin Farkındayız’ yazısının olduğu pankartları boyadı

Saraylı Yunus Emre Anaokulu’ndan ÖZ-DE-BİR Özel Eğitim Merkezi’ne ziyaret

Saraylı Yunus Emre Anaokulu Müdürü Serap Yıldırım, Öğretmen Sevim Çekilli Değerler Eğitimi kapsamında yapılacak etkinlik için ÖZ-DE-BİR Özel Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

İki okul öğrencilerinin mutluluğu gözlerinden okundu

Saraylı Yunus Emre Anaokulu’ndan ÖZ-DE-BİR Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi’ne ziyaret gerçekleştirildi. İki Okul Öğretmen Öğrencileri Değerler Eğitimi kapsamında hep birlikte ‘Otizmin Farkındayız’ yazısının olduğu pankartları boyayarak eğlenceli vakit geçirdiler. Etkinlik sonunda tamamladıkları pankartları okul girişine asan Öğretmen ve Öğrencilerin mutluluğu yüzlerine yansıdı. Pankartların asılmasından sonra Yunus Emre Anaokulu Öğrencileri ÖZ-DE-BİR Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi öğrencileri için getirmiş oldukları ikramları dağıtıp birlikte yedikten sonra okul bahçesindeki parkta oyun oynayarak etkinliği sonlandırdılar. Etkinlik sonunda Yunus Emre Anaokulu Müdürü Serap Yıldırım ÖZ-DE-BİR Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi Müdürü İrfan Karabulut’a destek ve misafirperverliğinden ötürü teşekkür etti.

Kaynak: Gölcük Haber

Bunuda Okumalısın

Otizm Hakları Derneği (OhakDer) Kuruldu

Otizm Hakları Derneği Ankara’da Kuruldu. Kurucuları arasında İş Güvenliği Uzmanlığı Gökçen Kırımhan, Avukat Sedef Erken, …