Ana Sayfa / Haberler / Nev’eser Kadınlar Topluluğu Tohum Otizm İçin Sahneye Çıktı

Nev’eser Kadınlar Topluluğu Tohum Otizm İçin Sahneye Çıktı

Nev’eser Kadınlar Topluluğu ve Dilek Türkan, Tohum Otizm Vakfı yararına düzenlenen Yeşilçam’ın unutulmaz şarkılarıyla Zorlu PSM’de sahne aldı. Sadece sosyal yardım projelerinde yer almak üzere kurulmuş olan topluluk, daha önce Koruncuk Vakfı ve Alzheimer Derneği yararına verdikleri konserlerle dinleyicilerin beğenisini kazanmıştı.

Zorlu PSM, Galata Film ve BKM’nin destekleri ile Tohum Otizm Vakfı yararına verilen bu konserin genel sanat yönetmenliğini Faruk Salgar, sunuculuklarını ise Yağmur Ünal ve Galata Film şirketinin sahibi Taha Altaylı yaptı. Türkan Şoray’ın da seyirci olarak katıldığı konserin ilk bölümünde BMA Nev’eser Kadınlar Topluluğu, ikinci bölümün de ise Dilek Türkan, Yeşilçam’ın unutulmaz eserlerini seslendirerek, dinleyicilere unutulmaz anlar yaşattılar.

Bakırköy Müzik Akademisi, ayrıca Çocuk Esirgeme Kurumu’na yaptığı ziyaretlerle, çocukların ihtiyaçlarının giderilmesine katkıda bulunarak, sosyal sorumluluk çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Bunuda Okumalısın

Otizm Hakları Derneği (OhakDer) Kuruldu

Otizm Hakları Derneği Ankara’da Kuruldu. Kurucuları arasında İş Güvenliği Uzmanlığı Gökçen Kırımhan, Avukat Sedef Erken, …