Ana Sayfa / Haberler / Bir anne, 9 yaşındaki otizmli oğlunu su kanalına iterek öldürdü. – Video Haber

Bir anne, 9 yaşındaki otizmli oğlunu su kanalına iterek öldürdü. – Video Haber

Kan donduran bir cinayet, güvenlik kamerası görüntüleriyle ortaya çıkarıldı. Bir anne, 9 yaşındaki otizmli oğlunu su kanalına iterek öldürdü.

“Eşim hakkında söylediklerine katılmıyoruz. Bu gerçek değil.” Gözyaşları içinde ve olanlara inanamıyor… Aldo Ripley, eşi Patricia’nın 9 yaşındaki otizmli oğullarını bir kanala ittiği güvenlik kamerası görüntülerinin ortaya çıkması ve eşinin tutuklanmasının ardından böyle tepki verdi.

Geçtiğimiz hafta kaydedilen güvenlik kamerası görüntüleri izleyenleri şoka uğrattı. Videoda Patricia Ripley, oğluyla birlikte bir kanalın yayında yürürken görülüyor. Anne oğlunun önce saçını okşuyor, sonrasında tek bir hamle ile oğlunu kanala itiyor. Görüntülerin devamında anne çığlıklar atarak koşuyor. Ve çevredeki bir kişi ile kanala geri geliyor. Bir adam 9 yaşındaki Alejandro’yu kanaldan çıkarıyor. Ve çevredekilerin çocuğu kurulaması da güvenlik kamerasında yer alıyor.

Ancak asıl kan donduran gelişme bundan sonra yaşanıyor. Çünkü polis, Patricia Ripley’in otizmli olan ve konuşamayan çocuğunu ilk öldürme girişimi olduğunu söyledi. Polis bu yaşananlardan bir saat sonra annenin çocuğunu bu kez bir gölete ittiğini ve otizmli çocuğun cansız bedeninin ertesi gün bulunduğunu açıkladı.

Anne, ilk ifadesinde anlatılanların düzmece ve tuzak olduğunu söylese de mahkemede suçunu itiraf etti. Resmi ifadesinde “Çocuğum daha iyi bir yere ittim” dedi.

Cezaevinde bulunan Patrıcıa Ripley, birinci derece cinayet ve cinayete teşebbüs suçlarından yargılanacak.

Kaynak: CNNTÜRK

Bunuda Okumalısın

Özel eğitim öğrencilerine sınıf tekrarı hakkı getirildi

Özel Eğitim Hizmetleri Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Buna göre, …