Ana Sayfa / Haberler / Bahçeşehir’de #Otizm farkındalık etkinliği

Bahçeşehir’de #Otizm farkındalık etkinliği

Bahçeşehir Okulları Bademli Kampüsünde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kış Karnavalı kampüs alanında gerçekleştirilen farklı etkinliklerle tamamlandı.

Etkinlik her yıl olduğu bu yılda öğrenci ve velilerden büyük ilgi gördü. Okul bünyesinde öğrencilerin gönüllü olarak yer aldığı sosyal sorumluluk grubu olan sosyalBen Junior kulübü, etkinlik öncesinde ve etkinlik alanında yaptığı çalışmalarla farkındalık yaratırken, alanda açtıkları alışveriş stantlarından elde ettikleri gelirleri de Otizmli çocuklar için faaliyet gösteren Renk Otizm derneğine bağışladılar. Okulun birçok yerinde farklı etkinliklerin yer aldığı organizasyonda otizmli çocuklar ve aileleri de yer alırken Renk Otizm derneği başkanı Ferhan ÖZVATAN, Bahçeşehirli miniklerin organizasyonluğunda gerçekleşen Otizm farkındalık etkinliği için SosyalBen Junior ekibine ve okul yönetimine teşekkür etti.

Kaynak: bursahaber

Bunuda Okumalısın

UDEMKO 2020 İçin Geri Sayım Başladı

Önceki yıllarda binlerce kişinin bilgi ve deneyim kazanmasını sağlayan, Ulusal Disiplinlerarası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresi …