Otizmli oğlunu 5. kattan attı

Otizmli oğlunu 5. kattan attı

PDF OLARAK OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Şişli’de cinnet getiren Tanzanya uyruklu Abdalla Ahmad, otizm hastası olan oğlunu 5’inci kattan aşağı attı. Ardından da kendini atarak intihar etti. Şişli 19 Mayıs Mahallesi Küçük Sokak’ta, Cumartesi 22.30 sıralarında biri çocuk iki kişinin yerde kanlar içinde yattığını gören vatandaşlar polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Şişli Etfal Hastanesi’ne kaldırılan 40 yaşındaki baba Abdalla Ahmad acil serviste hayatını kaybetti.

10 yaşındaki Shakur Ahmad ise tedavi altına alındığı yoğun bakım servisinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olaydan sonra Ukraynalı anne hastanede “oğlumu babası öldürdü” diyerek sinir krizleri geçirdi. Polis, baba ile oğulun ölümü ile ilgili bilgi almak için Ukraynalı anneyi polis merkezine götürdü. Olayla ilgili tahkikatın sürdüğü belirtildi.

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) otizmhaberleri.com'a ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. otizmhaberleri.com ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir. Aktif link yöntemi ile kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

Bir Cevap Yazın