İzmir Çiğli’de Otizmli Çocuğa Şiddet

İzmir Çiğli’de Otizmli Çocuğa Şiddet

PDF OLARAK OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Facebook OTİZM Eğitim Dünyası sayfasında yer alan iddiaya göre. İzmir Çiğli Metro İstasyonunda Özel Çocuk güvenlik görevlisi tarafından bayılıncaya kadar dövüldü şeklinde duyuru yapılmıştır.

Ülkemizde farklılıklar her zaman dışlanmaya devam ediyor. İddiaların gerçek olmamasını umuyoruz fakat görüntülerde vatandaşların yardım etmeye çalıştığı ve de yerlerde kan olduğu görülmektedir.

Sadece farklı olana değil insanlığa yapılan saldırıyı her yönüyle kınıyoruz. Şiddetin çözüm olmadığı ve yetkilerinin tartışma ortamını ortadan kaldırmak olduğunu unutan güvenlik güçlerinin derhal gereken cezaya çarptırılmalarını umut ediyoruz.

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) otizmhaberleri.com'a ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. otizmhaberleri.com ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir. Aktif link yöntemi ile kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

Bir Cevap Yazın