Bahçeşehir’de #Otizm farkındalık etkinliği

Bahçeşehir’de #Otizm farkındalık etkinliği

PDF OLARAK OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bahçeşehir Okulları Bademli Kampüsünde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kış Karnavalı kampüs alanında gerçekleştirilen farklı etkinliklerle tamamlandı.

Etkinlik her yıl olduğu bu yılda öğrenci ve velilerden büyük ilgi gördü. Okul bünyesinde öğrencilerin gönüllü olarak yer aldığı sosyal sorumluluk grubu olan sosyalBen Junior kulübü, etkinlik öncesinde ve etkinlik alanında yaptığı çalışmalarla farkındalık yaratırken, alanda açtıkları alışveriş stantlarından elde ettikleri gelirleri de Otizmli çocuklar için faaliyet gösteren Renk Otizm derneğine bağışladılar. Okulun birçok yerinde farklı etkinliklerin yer aldığı organizasyonda otizmli çocuklar ve aileleri de yer alırken Renk Otizm derneği başkanı Ferhan ÖZVATAN, Bahçeşehirli miniklerin organizasyonluğunda gerçekleşen Otizm farkındalık etkinliği için SosyalBen Junior ekibine ve okul yönetimine teşekkür etti.

Kaynak: bursahaber

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) otizmhaberleri.com'a ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. otizmhaberleri.com ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir. Aktif link yöntemi ile kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

Bir Cevap Yazın